loader image
Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii

Darmowa fizjoterapia! Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Ale jak to DARMOWA FIZJOTERAPIA?!??

? Pamiętacie otwarcie naszej nowej placówki w Miłosławiu? Prężnie się rozwijamy, bo to już 10-ta placówka Wielkopolskiego Centrum Fizjoterapii!

Od jakiegoś czasu realizujemy również bardzo ciekawy projekt UE, dzięki któremu możecie skorzystać z darmowej fizjoterapii! ?‍?

Program przewiduje dwudziestodniowy turnus! ?

 

No dobrze, ale kto dokładnie może wziąć udział???

? Grupę docelową objętą wsparciem w ramach projektu stanowią 396 osoby (237 kobiet i 159 mężczyzn) powyżej 50 roku życia w wieku 50-59 lat dla kobiet i 50-64 lat dla mężczyzn, aktywne zawodowo tj. osoby pracujące lub pozostające bez zatrudnienia, lecz poszukujące pracy i zainteresowane jej podjęciem, zamieszkujące na terenie województwa Wielkopolskiego: powiatu poznańskiego, miasta Poznania lub powiatu śremskiego.

? Uczestnicy projektu będą mieli możliwość skorzystać z porady lekarza. Podczas wizyty zostanie przeprowadzone badanie oraz ustalony indywidualny program rehabilitacyjny. Program przewiduje również terapię oraz dwudziestodniowy turnus dla każdego z pacjentów z wykorzystaniem między innymi kinezyterapii, terapii manualnej, metod specjalnych, masażu oraz fizykoterapii.

? Projekt skierowany jest do osób, które w czasie ostatniego miesiąca nie przebywały w szpitalu na oddziale rehabilitacyjnym oraz nie korzystały z ambulatoryjnej, dziennej opieki rehabilitacyjnej w ramach NFZ.

 

Chętni??

Zainteresowani wzięciem udziału w bezpłatnym turnusie rehabilitacyjnym proszeni są o kontakt telefoniczny pod numer

512 046 048

Uwaga! Nie jest wymagane skierowanie od lekarza.?

#Poznań #Fizjoterapia #Turnus #terapiamanualna #fizykoterapia #masaż #Śrem #ortopedia #powiatpoznański #powiatśremski #praca

Kategorie